HAKKIMIZDA

VİP  Nakliyat taşımacılık sektöründe verdiği hizmetlerle adından söz ettiren firmamız siz değerli müşterileri tarafından en çok tercih edilen firma konumuna gelmiştir. Şehirler arası taşımacılık hizmeti de veren firmamız son model olan kusursuz araçlarıyla bu işe ne kadar önem verdiğini göstermektedir.
Son model araç filosuna sahip olan firmamız sizler için özel yapım kanalı kasa kamyonlarıyla eşyanıza verdiği hassasiyeti göstermektedir.
Kurumsal olan firmamız kullandığı sargı malzemelerinde A kalite sargı malzemeleri kullanmaktadır ve eşyanıza gelecek olası hasar ihtimalini düşürmektedir

Sizlerde hemen fırsatlarımızdan yararlanmak için talep edin. Şehir içi ve Şehirler arası taşımacılıkta ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız bu hizmetin hem müşterilerimize hemde bize faydası olmaktadır. Ekspertiz hizmeti ile taşınma işlemini tam zamanında ve eksik ekipman olmadan taşınmanız sağlanmaktadır. Evden eve nakliyat sektöründe yıllardır hizmet veren vip evden eve nakliyat , ayrıca asansörlü nakliyat ile kaliteli hizmet sunmaktadır.