EVDEN-EVE

KİŞİYE ÖZEL EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMANIZ

Müşteri Temsilcilerimizi Dilediğiniz Zaman Arayabilirsiniz. (0)532 349 21 24

Sigortalı İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları Fiyatları Asansör Kiralama ve Eşya Depolama Hizmeti
VİP Evden Eve Nakliyat firması olarak; sektör ile ilgili birçok yanlış bilinen gerçeği sizinle paylaşmayı bir borç biliyoruz.

İstanbul bölgesinde Evden Eve Nakliyatçılar odasına kayılı ve kayıtsız ortalama binin üzerinde bu işi yaptığını zanneden firma bulunmaktadır. Yaptığını zanneden diyoruz çünkü; maalesef işin gerekliliğini yerine getirmeyen bu yüzden sektörün adını çıkaran yüzlerce eğitimsiz insan Evden Eve Nakliyat işini yapmaya çalışmaktadır. Oysa yaptığımız işi bilinçli birşekilde yapan firmalar, deneyimi, eğitimi, asansör kullanmayı, sigortasız işlem yapmamayı, iş gücünden kaynaklanabilecek hataları minimize etmeyi, hizmet öncesi keşfin önemini, ambalajlanmanın veya paketlemenin önemini, gerektiği durumlarda depolama hizmeti sunabilmenin avantajlarını ve daha burdan açıklayamayacağımız bir çok teknik bilgiyi müşterisine cazip fiyatlarla sunabilen firmalar maalesef çok azı sektörde mevcut bulunmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat firmaları arasında parmak ile gösterilen firmamız VİP Evden Eve firması, gerçekleştirdiği hatasız nakliyat veya taşımacılık ile İstanbul gibi Mega bir kentte parmak ile gösterilmesi ve müşterilerinden aldığı dönüt ile sürekli kendini güncellemektedir.

Firmamızın prensipleri arasında müşteri memnuniyeti 1. önceliğimizdir. Sizlerden aldığımız dönütlerden dolayı 40 yılı devirmiş bir firmayız. İşimizi bugün için yapmıyoruz. Gelceğimiz ve çocuklarımız için yapıyoruz. Sizin memnuniyetiniz dolayısı ile bizim için çok ama çok degerli.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması olarak; istanbul içinde adını bile duymadığınız en üc köşelere dahi hizmet vermekteyiz. Hizmetimiz sadece Nakliyat işlemini kapsamamktadır. İstanbul Depolama Hizmetimizide sizlere sunmanın avantajlarını yaşıyoruz. Depolama hizmeti 7 / 24 esasına göre çalışan güvenlik elamanlarımızın bulunduğu kameralı ortamlarda eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Depolama hizmetimiz ile ilgili İstanbul Evden Eve Nakliyatçılar arasında, şu eksik diyebileceğiniz hiçbir noktamızın olmadığını biliyoruz ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

İster şehir içi nakliyat, ister şehirler arası nakliyat, Evden Eve Nakliyatişlemi yapılması tarafımızdan talep edildiğinde müşterinin talebine bile gerek kalmadan Evden Eve Nakliyat Sigortasını(Emtia) eşyalarınızın öenmi açısından yaptığımızı bilmenizi isteriz. Bu işlem müşterimiz için her nekadar bir külfet olarak görünsede ileride doğabilecek her türlü hataların, aksaklıkların veya olabilecek doğa olaylarından dolayı meydana gelecek hasarları minimize etmeye çalışıyoruz. İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması VİP Evden Eve için bu yüzden Nakliyat Sigortası çok değerli ve önemlidir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak; her işin bir bedeli olduğu kanaatindeyiz ve asla gerçek değerin altına sadece rekabet olsun diye fiyatlarımızı başka bir firmamının altında vermedeğimizi bilmenizi isteriz. Bir himzetin gerçek değerinin altındaki tüm fiyatlar için alacağınız hizmetin kalitesi, eşyalarınızın başına gelebilecek hasarlardan dolayı hizmet sonrası firmayı suçlayamayacağınız gibi eldeki eşyalarınızın zararını da tanzim edemeye bilirsiniz. Dolayısı ile bir işi yaptırmadan önce tüm teknik ayrıntıyı öğrenmenizin faydası bulunmaktadır.

VİP Evden Eve Nakliyat firmasının adını kullanarak bir çok firma bizim ile yarış içerisine girmişlerdir. Kent Evden Eve olarak; piyasaya yön veren bir kuruluş olarak, asla hiçbir firma ile yarış içinde değiliz. Bizim vazgeçilmez prensiplerimiz var. Başka firmaları sektörü içinde gözlemleriz ama asla taklit etmeyiz. Gözlemlediğimiz sektörel yenilikleri müşterilerimize daha kaliteli ve faydalı bir şekilde sunabilmenin gayreti içindeyiz. Teknolojiyi yakında takip ettiğimiz gibi aynı zamanda sahada bunları uyguladığımızı bilmenizi isteriz.

Müşterilerimize özellikle belirtmek istediğimiz konu; adımızı kullanarak piyasada söz sahibi olmaya çalışan İstanbul Evden Eve Nakliyatçılar içinde bir çok kayıt dışı firmalar bulunmakdadır. VİP Evden Eve olarak bu konuda müşterilerimizin daha hassas olmalarını rica ederiz.

Not: VİP Evden Eve Nakliyat firması; 40 yıldan bu yana Türkiye’de gitmediği il e ilçe kalmamıştır. Tüm Türkiye’ye yönelik yıllar içinde nakliyat hizmetinin gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Biz bir ile yönelik hizmet vermiyoruz. Çalıştığımız VEYA hizmet götürdüğümüz bölgeler de bu işi en kaliteli ve hatasız kimlerin yapabileceğini de çok iyi biliyoruz. Bizimle çalışmak zorunda değilsiniz. Bizimle nakliyat ile ilgili istedğiniz konuda danışmak için iletişime geçebilirsiniz. En Uygun, En Kaliteli, En Hızlı, En En En… merak ettiğiniz herşeyi İstanbul Evden Eve Nakliyat firması VİP EVDEN EVE ‘de bulabilirisiniz.

İstanbul evden eve nakliyat şirketi

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında 40 yıldır günümüze hizmet sunan firmamız istanbul nakliyat olarak sigortalı ve garantili, uzman personelimiz ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı hizmetlerini sunmaktayız.

İstanbul da bir çok nakliye firması hizmet sunmaktadır böylelikle de bir nakliye firmasına ihtiyaç duyduğumuzda bu firmalar arasından seçim yapmamız gerekiyor fakat bu seçimi yaparken zaman zaman yanlış firma seçimi ile mağduriyetimiz söz konusu olabiliyor, biz istanbul evden eve nakliyat şirketi olarak siz değerli müşterilerimize bu konu hakkında bilgi vermek istiyoruz.

İstanbul Evden eve nakliyat şirketi seçerken dikkat..!

İstanbul türkiye’nin nufus bakımın dan en kalabalık şehridir ve bu sebeblede ticaretin merkezi haline gelmiştir. Bir çok şirketin yönetim merkezlerinin olduğu finans merkezi konumundadır. Konumuzla alakalı olarak da istanbul’da bir çok nakliye hizmeti sunan firmalar bulunmaktadır doğal olarak bu sebeblede rekabetin yüksek olduğu bu sektörde işini gerçekten benimsemiş ve kurumsal olarak nakliyat hizmeti sunan firmaların yer aldığı doğrudur. Fakat bu firmaların haricinde kendilerini kurumsal firma gibi tanıtan emek hırsızı diye tabir edilen ve bu işi sezonluk olarak yapıp, herhangi bir vergiye tabi olmayan firmalar da yer almaktadır.

VİP nakliyat olarak size tavsiyemiz nakliye hizmeti almadan önce firma hakkında ufak çaplıda olsa araştırma yapmanızdır. Aksi taktirde cidli derecede mağdur olmanız kaçınılmaz olacaktır. Önemli: hizmet almadan önce firma ismi başa gelecek şekilde herhangi bir arama motoru yardımı ile örnek: VİP nakliyat şikayetleri gibi arama yaparak firmanın önceden hizmet verdiği müşteri görüşlerini ulaşabilirsiniz. Örnek: istanbul evden eve nakliyat firma tavsiyeleri, diye arama yapıp daha önce herhangi bi nakliyat firmasından hizmet almış ve memnun kalmış kişilerin tavsiyelerine ulaşabilrisiniz.

İstanbul evden eve nakliye ‘de neden biz?

  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz.
  • Ücretsiz koli tedariği sağlıyoruz.
  • Ücretsiz eşya yerleştirme hizmeti sağlıyoruz.
  • Eşyalarınızı siğortalıyoruz.
  • %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.
  • Eşyalarınızı paketliyip ambalajlıyoruz.
  • Fiyat politikamıza güveniyoruz.
  • İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat fiyatlarımız taşınacak olan eşyanın bulunduğu kat sayısı, oda sayısı, asansörlü olup olmadığı, taşınacağı adresin mesafe uzaklığı, vs vs gidi özelliklere göre değişmektedir. Detaylı bilgi için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz.

İstanbul İçi Evden Eve Nakliyat, Taşıma Süresi ve Nakliye Şirketleri Nasıl Paketleme Yapar ?

EVDEN EVE NAKLİYAT DANİŞMANLIK HİZMETİMİZ 7/24 HİZMETİNİZDE

İstanbul başta olmak üzere türkiye genelin’de hizmet vermekte olan VİP NAKLİYATşirketimiz daima hizmetin önde gelen evden eve nakliyat firması olmakla beraberinde hizmet verirken herşeyi öncesinden planlamiş olmamiz bizi bir adım önde başlamakla beraberinde zamandan tasaruf etmekte olmaktayız.evden eve nakliyat hizmetinı araştırırken bize rast geldiğinizde sizlere daha iyi bir çalişma içerisinde olabilmek adına size uygun araç,taşıyıcı personel,montaj işlemi için ustalar ve fiyattınızı belirlemesi için sizlere evden eve nakliyat danışmanlik hizmeti sağlamaktayız bu hizmeti verme sebeblerimizi siraladığımız gibi daha iyi sorunsuz ve hep pozıtif bir taşınma olması için kendi dalında yeterince bilgiye ve uzmanlaşmış kişileri sizlere danışmanlık hizmeti vermesı için şirketimizin bunyesınde bulundurmaktayız.bizler ev taşıma adına ne var ise sizlere hepsını bir arada paket halınde sizlere sunmaktayız. VİPtaşımacılık ve nakliyat hizmetleri.

Evden Eve Nakliyat.. !

İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetinde birçok unsura dikkat etmek gerekir. Özellikle en başta titizlikle uzman yöneticiler tarafından hazırlanan titiz bir çalışma planı gerekmektedir. Nakliye çalışanl arımızın eğitimli olduğu konulardan bir tanesi de ambalajlama sırasında kullanılacak malzemelerdir. Her eşya için doğru ambalaj seçimi oldukça önemlidir. Mobilyalar için kullanılan ambalaj ve nakliye battaniyeli kırılgan eşyalarınız, değerli tablolarınız ya da kıyafetleriniz için kullanılamamaktadır. Ne yazık ki günümüzde birçok nakliye firması ambalajlama konusunda dikkatli davranmayan çalışanlara sahip olduğundan taşınmak birçok kişi için büyük bir kabus haline gelmiştir. Profesyonel anlamda İstanbul evden eve nakliyat işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Nakliyat 1992 yılında Kadıköy’de kurulmuştur. Firmamızistanbul evden eve nakliyat ve Depolama hizmetleri ile İstanbul Kadıköy ilçesinde taşımacılık hizmeti sunmaktadır. İstanbul evden eve nakliyatfirması VİP Nakliyat A.Ş firmasıaltında Ataşehir ve Kadıköy bölgesinde subesi ile taşıma hizmeti sunmaktadır. İstanbul Firmamız 1992 yılında VİP Nakliyat kurulmuştur. kurumsal Kurulduğu günde bugüne kadar taşımacılık hizmetlerinde kalite,titizlik ve güvenin ön planda olduğu hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet sunmayı hedefi haline getirmiştir. Geniş araç filomuz, her biri alanında uzman personelimiz ile tüm ihtiyaçlarınız sıfır risk ile sunduğumuz hizmetle karşılanmaktadır. Her ihtiyacınızda telefon numaralarımız, mail adresimiz ya da Türkiye genelinde bulunan şubelerimizde ki yetkili personelimizden bilgi alabilir, taleplerinize göre sunulacak çözümlere size en uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıklarından haberdar olabilirsiniz. Türkiye’de Nakliyat sektöründe taninmiş bir firma olmamiza karşı, ayni zamanda kurumsallaşarak sektörde ki kalıcılığımızı sabitleştirmiş bulunuyoruz. Sektör deki bütün firma gereksinimlerini kendi bünyesinde bulunduran VİP Nakliyat size bu özelliği sayesinde güven vermektedir. Bizimle İletişime Geciniz..