Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Eşyanızın daha güvenli ve iyi bir şekilde taşınabilmesi için öncelikle firmanın eksperi tarafından incelenmesi yerinde olur. Eşyaların boyutları, eşyayı alacak araç hacmi ve sayısı, kullanılacak özel ambalaj malzemesi, kullanılacak eleman sayısı, eşyaların alınacağı ve taşınacağı katlar belirlenir, buna göre size bir fiyat teklifi sunulur. Bu servis için firmamız hiçbir ücret almamakta olup tamamen ücretsizdir…

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Tecrübeler göstermiştir ki, ekspertiz etabı ihmal edildiği takdirde, taşınma günü istenmeyen sorunlar gündeme gelebilmektedir. Asansör var zannedilebilinmekte, merdivenler tahmin edilenden darmış denebilmekte, eşyaların çok olduğu ileri sürülebilmekte, eşya daha az sanıldığı için gelen kamyon yetersiz kalabilmekte gibi bir dizi akla gelen ve gelmeyen sorunlar ortaya çıkmaktadır. Aslında, taşınılan yeni yerin fiziki şartları da önemli olduğu için, çoğu nakliyat firmasının üzerinde durmamasına rağmen, yeni yerin de gösterilmesi büyük fayda sağlayacaktır.

Tüm bu söylenenlerin yerine getirilmesinden sonra, taşımayı yapacak firmamız fiyat teklifi vermelidir. Müşterinin, teklif edilen fiyata nelerin dahil olduğunu detaylı bir şekilde belirleyip, not etmesinin faydası çok büyük olacaktır. Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat 
Anlaşmanın akabinde taşınılacak gün ve kamyonun geliş saati üzerinde mutabakata varılır ve taşınma işinin ilk etabı böylece tamamlanmış olur. 

Paketleme Hizmeti

Kırtasiye, züccaciye, giysi vs. eşyalarınız paketlenmesidir. Bunu sizlerin yapabileceği gibimakul bir fiyata ek elemanlarla bizde yapabiliriz. 

Ambalajlama Hizmeti

Mobilyalar, beyaz eşyalar ve koltukların hasar görmemesi için ambalajlamayı titizlikle biz yapıyoruz. Ambalaj malzeme seçimini ekspertiz arkadaşımızla birlikte kesinleştriniz. 

Büro Taşımacılığı Hizmeti

Mutlaka ve mutlaka ekspertiz yapılmalıdır. 

Taşıma Esnası Garanti

Sigorta kapsamını iyice üzerine basa basa inceleyin. Tüm sigorta kapsamları araç yolda yanarsa veya devrilirse kapsar, diğer kapsamlar taşıma esnası garanti kırılanlar firmamız tarafından karşılanır.

Depolama Hizmeti 

Firmamız bu hizmetide vermektedir ama müşterilerimiz için iş bitiminde pahalıya mal olan istenmeyen durumlar ortaya çıkabileceği için uygun görülmemektedir ama istenildiği takdirde bu hizmet verilmektedir.

Fabrika Taşımacılığı Hizmeti

Çok iyi organize olup, komple ve sınırsız hizmet verebiliriz. 

Nakliye firması seçerken dikkat edilmesi gerekenler :

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Evinizi taşımaya karar verdiğinize göre, stresiniz başlamıştır. Şimdi evinizi taşıtmak için evden eve nakliyat firmalarıyla konuşmanın zamanı geldi demektir. Eğer taşımacılık firması bulmayı son dakikaya bırakırsanız, acele ile çok yanlış firmalara denk gelebilirsiniz. Sektörün önde gelenleri, evden eve taşımacılıkta fiyat konusunda önemli değişikliklerin olabileceğini, bu firmaları telefonla arayarak, birebir görüşme yaparak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta, firmalara aynı ve doğru soruları sormanızdır. Böylece firmalar arası karşılaştırma yapabilirsiniz. Daha sonra bu firmalardan evinize gelip fiyat tespiti yapmalarını isteyebilirsiniz. Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Çünkü firmaların evinize göndereceği eleman sayısı eşyalarınıza göre değişecek, bu da fiyatı doğrudan etkileyecektir. Eşyalarınızın hangilerini atacağınızı, hangilerini taşıtacağınızı firmaya bildirirseniz, fatura gereksiz yere kabarmamış olur. Aşağıda, firmaya yöneltebileceğiniz bir kaç soruyu bulabilirsiniz:

  • Sigorta yapıyormusunuz?
  • Sigorta kapsamı nedir? Kesin inceleyin.
  • Konuştuğunuz eksperden doğru elektrik alıp almadığınızı, işinde ciddi olup olmadığını iyi gözlemleyin ki çalışan insanlar hakkında tahminleriniz doğru olsun.
  • Firma geçmişi, varsa referans listesi, 3gün önce taşınanların telefonunu isteyin, araştırıp memnun olup olmadıklarını sorun, ayıp değildir.
  • Kamyonun gelme saati ve taşımanın aşağı yukarı ne zaman biteceği, nelere sarılacağı ve nasıl taşınacağı.
  • Bütün insanların bir olmadığını aklınızdan çıkarmayın. Her insan sizin gibi düşünmeyebilir.
  • Ailenizden ve diğer yakınlarınızdan tavsiye alın.
  • İnsanlar birbirlerine yardımcı oldukları müddetçe yaşamak güzeldir. Yoksa yaşamamızın hiç bir anlamı yoktur.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Özellikle, ev eşyası nakliyesinde, detayların baştan tam olarak, bütün ayrıntıları ile konuşulmaması, hem işi yaptıranın hem de evden eve taşıma firmasının sorumluluklarının netleştirilmemesi, önemli yanlış anlaşılmaların sebebini oluşturur. Bu yanlış anlaşmalar ise, her iki taraf da ne kadar iyi niyetli olursa olsun, tam taşınma günü, giderilmesi zor anlaşmazlıklara, hatta münakaşalara sebep olabilir. Bunu göz önüne alarak, taşınma öncesi, taşıyıcı firma araştırması yaparken, çok titiz davranılması, menfaatiniz gereğidir. Bugüne kadarki uygulamalar göstermiştir ki, taşıma firmasıyla görüşmeleriniz sırasında Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

* Öncelikle, firmanın tecrübesine ve referanslarına bakarak eşyalarınızı en
güvenli şekilde taşıyıp taşıyamayacağına dair karar verin
* Şehir içi ve Şehirlerarası Taşıma yetki belgeleri var mı
* Ücretsiz Ekspertiz hizmeti sunuyorlar mı
* Kapalı Kasa Kamyonları var mı
* Nakliyeyi sizin tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı ambalajlayarak yapıp yapmayacaklarını
* Tüm Eşyaların Montaj ve Demontaj’ını üstlenip üstlenmediklerini (Beyaz eşya, avize vs. sökülüp takılması.)
* Tüm Eşyaların gösterilen yere yerleştirip yerleştirmediklerini
* Elemanların firmanın kayıtlı işçisi olup olmadıklarını
* Eşyalarınızın taşınma süresince sigortalı olup olmayacağını

Mutlaka sorun, mutlaka netleştirin ve sözleşme yapın,

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Tabii ki, hasar oluşması ve eşyalarınız taşınırken kendinizin taşıyıcılardan
daha fazla yorulmanız, üzülmeniz ihtimallerini minimuma indirmek
isterseniz.

Saygılarımızla..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir